Dlaczego warto?

• Który przedsiębiorca jest zainteresowany marnowaniem czasu na kontakty z Urzędem Skarbowym, ZUS-em i innymi instytucjami?

• ilu jest przedsiębiorców którzy uznają kontakty z Urzędem Skarbowym czy ZUS-em za skomplikowany i stresujący?

• czy według Państwa księgowość jest przykrym obowiązkiem, a rozliczenia podatkowe zajmują ogromną ilość czasu, który powinien być wykorzystany na prowadzenie biznesu przynoszącego korzyści?

• czy jest w Polsce czy Europie choć jedna osoba która powie że polskie prawo podatkowe jest proste i przejrzyste?

• ilu przedsiębiorców jest zainteresowanych płaceniem kar finansowych, odsetek karnych w związku z niewywiązaniem się z obowiązków podatkowych i ZUS-owskich?

Współpracując z moim biurem, będziecie Państwo mieli gwarancję, że dokumenty zostaną sporządzone prawidłowo i dostarczone do odpowiednich instytucji w odpowiednim czasie.

Zdarzenia gospodarcze, których zaksięgowanie mogłoby spowodować w przyszłości przykre konsekwencje, w postaci kar lub odsetek zostaną skonsultowane z Państwem zanim trafią do rejestrów księgowych.

Wraz z podpisaniem umowy o współpracy przejmuję na siebie wszelkie kontakty z instytucjami państwowymi, zwalniając Państwa z tego obowiązku zarówno w zakresie dostarczania im niezbędnych dokumentów, składania wyjaśnień jak i odpowiadaniu na ich wezwania.

Pełen zakres naszej współpracy będzie zależał od Państwa oczekiwań. Jestem osobą która potrafi dostosować się zmiennych potrzeb Państwa firmy.

ZAPEWNIAM PEŁNĄ DYSKRECJĘ, W TYM FACHU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITA TAJEMNICA ZAWODOWA

Dodaj komentarz